Prípad Stanke

Mnohí určite už zaregistrovali, že jeden z najhlučnejších “slušných” a chodiaci homofóbny predsudok Richard Stanke ožratý spôsobil dopravnú nehodu. HN Slovensko píšu:

„Podľa doterajších informácií viedol vodič osobné vozidlo, pričom pri prejazde kruhovým objazdom sa pravdepodobne dostatočne nevenoval vedeniu vozidla, v dôsledku čoho ľavým predným kolesom narazil do vyvýšeného obrubníka deliaceho ostrovčeka,“ povedala pre Nový Čas hovorkyňa KR PZ v Bratislave Veronika Slamková.

„Bola mu nameraná hodnota 0,36 mg/l alkoholu v dychu, čo predstavuje 0,75 promile. Aj výsledok opakovanej dychovej skúšky bol pozitívny. Škoda spôsobená dopravnou nehodou bola predbežne vyčíslená na 6 000 eur,“ upresnila Slamková. Hercovi bol na mieste zadržaný vodičský preukaz. 

Veľké šťastie nielen pre neho, že nikoho nezabil. Ale veľká hanba je to stále. Samozrejme, niektorí povedia, že takýchto prípadov už bolo. Áno, bolo. Ale tu ide aj o to, že Stanke je tu už dlhodobo mainstreamom vnucovaný ako akýsi morálny vzor a bojovník proti “zlu” a za “slušné” Slovensko. Preto takáto pikantná správička poukazujúca na to, že ide o nezodpovedné, arogantné a závislé hovädo, celkom poteší.

Naozaj, odporúčam sa dobre na neho pozrieť a vypočuť si ten jeho hejt. Tu máte videjko z bratislavských protestov:

Pri pohľade na neho musí byť každému jasné, že tento človek okamžite potrebuje doktora. Mal som tu nedávno text o tom, ako veľa napovie tvár o človeku. Aj rozpadajúci sa Stankeov ksicht nám pekne ukazuje, že je to neovládateľný alkoholik (a možno aj narkoman) zasiahnutý šialenstvom. Pri pohľade na neho sa pýtam, kde sa v ňom berie toľko nenávisti? Niekto mu tu na Slovensku nejako ublížil? Šikanovali ho Slováci v detstve za to, že je bukvica, či čo? Nemyslím si. Ale ak aj áno, tak šikanovaní boli mnohí a nedopadli až takto katastrofálne ako Stanke. Toto bude primárne ideologický problém. Ukážka toho, čo s človekom spraví totalitárna ideológia, náboženský fanatizmus.

A tu máme ešte Stankeho aj s jeho kolegami:

Tu treba napísať jedno: títo divadelníci, “privilegovaní klauni”, ako im hovorím, sa už dlhodobo tešia v spoločnosti neprimeranému obdivu. Uznávam, že zopár z nich má nejaký reálny talent, že dokážu viac než len stonať a obnažovať sa pred objektívom (pozdravujem najväčšiu slovenskú intelektuálku Magdušku :-)), avšak vzhľadom k tomu, čo táto sorta ľudí dlhodobo predvádza (a to samozrejme nielen na Slovensku, veď poznáme i Hollywood) čoraz lepšie chápem, prečo historicky boli herci považovaní za ľudí 2.kategórie. Cirkev dobre vedela, prečo ich dávala pochovávať mimo mesta a starí Rimania zase dobre vedeli, prečo ich treba hádzať do rovnakého vreca spoločne s prostitútkami, gamblermi či kupliarmi (kategória ľudí, ktorých postihovala tzv. infamia a ktorým na základe toho rímske právo nepriznávalo tie isté práva ako slobodnému rímskemu občanovi). Očividne je na čase si opäť osvojiť tento starý dobrý prístup. 🙂

5 thoughts on “Prípad Stanke

 1. Genialissimus Róbert Veľký je momentálne najschopnejší politik V4. Ale ako je veľmi dobrý taktik, ktorý sa dokázal predrať k moci a udržať si ju za cenu nehanebných a nemorálnych ústupkov, ale ako stratég z dlhodobej perspektívy Slovenska úplne zlyhal.

  Podcenil moc médií, hlúposť národa a nezasiahol včas pristrihnutím krídiel konšpiračným PRAKTIKOM formujúcej sa „liberálnej“ totality. A bolo by to také jednoduché – odstaviť darmožráčov od prítoku peňazí zo zahraničia a zo štátneho rozpočtu.

  Dnes sa nám predvádzajú slušní poriadni chrapúni v plnej paráde a to je naša jediná nádej na zmenu. Nesympatické a úchylné kreatúry, vybľakujúce heslá a osočujúce každého, kto sa im postaví do cesty, tak toto je divadlo, ktoré na Slovensku môžu obdivovať iba profesionálni darmožráči a nasprostastá mládež na ožratej a zdrogovanej Pohode.
  https://www.hlavnespravy.sk/progresivne-agresivne-slovensko-sa-previedlo-plnej-parade-ps-spolu-sa-prezentovali-neporiadkom-nadavkami-pluvancami/1755522
  To už nie je iba ožran odfarbený škriekajúci buzerant, ale banda rehotajúcich sa „antifašistov“ so vztýčenými prostredníkmi, hádzajúcich croisanty a bubnujúci ako na zjazde NSDAP alebo Hitlerjugend.

  Vztýčenú pravicu nahradil vztýčený prostredník, symbolizujúci výstižne ideologickú úroveň „antifašistov“.

  Ich ideológiu vystihol videoklip

  https://www.google.com/search?client=firefox-b-d&q=Pet+Shop+Boys+-+Opportunities+lyrics

  Páči sa mi

 2. Výborný článok. Jeden rodák zo Sliezska to vyjadril že: “…všechno jde do dupy, jakmile ženy dostaly volební právo…”. To samozrejme neni pravda, poopravil by som ho tak, že svet sa naruby obracia a klauni, blázni, povalači, narkomani… prisatí na štátny cecok cez mimovládky, s úplnou vážnosťou poučujú Slovenskú pospolitosť o slušnosti, pracovitosti, demokratizme a tolerancii.

  Páči sa mi

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s