Laššáková vs.paraziti

Tak máme tu nový džihád tzv. slušných. Tentokrát si zobrali na paškál ministerku kultúry za stranu Smer-SD Ľubicu Laššákovú. Dôvod? Zrušenie dotácií pre akési LGBTIAPQXYZ spolky, ktoré sa sami pasovali za akýchsi zástupcov tzv. sexuálnych menšín a ktoré robia…Čo vlastne? Kultúru? Nuž, na premietanie filmov ako Vtáčia klietka, Philadelphia či Chlapci neplačú (inak 3 moje obľúbené filmy s LGBT tématikou) podľa mňa žiadne takéto spolky netreba. A zbytok ich patetických zhovadilostí (ako napr. Dúhové prajdy) nepotrebujeme už vôbec. K homoaktivistom sa následne pridali aj ďalší darmožráči aka “umelci”, herci, jednoducho bratislavská kaviareň a samozrejme aj Šeliga, Farská, Nicholsonová a iný “slušný” odpad.

Fakty však nepustia: na poskytnutie štátneho grantu neexistuje právny nárok a je to primárne na ministerstve, ktorý projekt podporí alebo nepodporí. Laššáková chce radšej podporiť Pellegriniho obľúbený folklór a v rámci hendikepovaných zase sociálne odkázaných ľudí alebo zdravotne postihnutých – čiže to, čo by podporila, resp. podporuje i drvivá majorita normálnych Slovákov. To však neplatí o, od zvyšku Slovenska odrezaných, “kaviarnikoch” z Bratislavy, ktorým sa očividne máli a asi majú dojem, že nevysali už dosť prachov zo štátu na svoje pochybné projekty.

Vôbec už samotná skutočnosť, že si tu nejaké menšinové nátlakové spolky zastupujúce bohviečo a bohviekoho takýmto agresívnym spôsobom vynucujú ťažké peniaze od štátu kole oči. Z akého titulu by mali peniaze dostať práve oni?

A za súčasnej situácie, keď tu máme x reálnych problémov, ktoré treba riešiť, od zdravotníctva, cez nepojazdné cesty až po premnožených asociálov, sa majú vrážať peniaze na nejaké promenády autogynefila Lenického či chlpatej Alex Vortex? Vážne chcú takto provokovať ľudí? Nečudo, že im potom praskajú nervy a petícia na podporu Laššákovej prekonala v počte podpisov tú za jej odvolanie.

Homoaktivisti robia homosexuálom medvediu službu

Homoaktivistom bolo toto povedané už xkrát: rozoštvávajú spoločnosť a vytvárajú v skutočnosti veľmi škaredé stereotypy o homosexuálov. Áno, súhlasím s Martinou Šimkovičovou, že tieto nátlakové spolky nereprezentujú majoritu homosexuálnych jedincov a ich záujmy. Ja som osobne ešte nestretol LGBT jedinca, ktorý by sa nejako k týmto organizáciám a k ich agende hlásil (a to žijem a pracujem v Bratislave, kde je možné homosexuálov stretnúť relatívne bežne).

Naopak, bežní homosexuáli sa skôr chcú od aktivistov ako Schlesinger-ová, Fábry-ová, Macko a pod. dištancovať, mnohí ich vyslovene neznášajú, lebo chápu ako veľmi im škodia a vytvárajú na Slovensku homofóbne ovzdušie. O niečom vypovedá aj to, že napriek tomu, že v slovenskom showbiznise je relatívne veľa homosexuálov, tak jediný, kto sa tu k tejto agende prihlásil je akurát tak prechlastaný a rozpadávajúci sa Stanke, pri ktorom mám čoraz viac dojem, že chytím od neho AIDS už len tým, že sa budem na neho pozerať a počúvať ho. 🙂 Toto je jednoducho ich úroveň.

2 thoughts on “Laššáková vs.paraziti

 1. Hetero versus homo paraziti – to je problém! Je to ale problém strany SMER a konkrétne genialissima Róberta Veľkého, ktorého dobehli vlastné intrigy.

  Mimochodom že keď už strieľame na LGBTI, je tu jedna ešte minimálne 3-4 x väčšia menšinová komunita frigidných mužov a žien. Nik sa týmto problémom seriózne nazaoberá, pričom s ohľadom na početnosť majú takto postihnutí ľudia (väčšia časť je liečiteľná, len neziapú ako odfarbený pavián) väčši vplyv na pokles pôrodnosti na Slovensku!

  Jedna z príčin frigidity (nie najčastejšia) je hormonálna porucha. U žien sa prejavuje typicky mužským nadmerným ochlpením pohlavia a poprsím 0-1. Jedno z možných riešení je deklarovať sa ako trangender (častejšie mužii s malým penisom a minimálnym libidom), druhé je naopak svoju poruchu vystavovať na verejnosti a predávať ako “umenie”.

  Kto niekedy narazil na krásnu ženu s touto poruchou, vie aký je to katastrofálny príbeh. Mal som šťastie že som si onu krásavicu nezobral, ale jej chudák manžel, ktorého si zobrala ako maskovací plášť na svoju poruchu, skončil ako troska.

  Navrhujem venovať sa zásadnejšiemu problému ako LGBTI. Na každú lesbičku alebo ženský transgender pripadájú minimálne 3 frigidné ženy. Štatistiky sú rôzne, tieto ženy často iba predstierajúce orgazmus, sa minimálne registrujú a dokážu odrovnať svojich partnerov tak, že na dlhú dobu stratia chuť na sex!

  Páči sa mi

  1. Problematika heterosexuálov, ktorí sa odmietajú rozmnožovať je určite veľmi vážna, asi aj viac ako LGBT vzhľadom na početnosť. LGBTI je veľmi komplikovaná problematika. V prvom rade a predovšetkým, LGBT je politická škatuľka, do ktorej boli hodené rozmanité, priam až protichodné skupiny (lesba je psychologicky, osobnostne a správaním často pomyselný opak geja a trangenderi tiež netvoria jednotnú skupinu, ale minimálne dva pomerne dosť odlišné typy, ktorých vývoj a osobnosť sú celkom odlišné). Navyše značnú časť LGBTI v skutočnosti tvoria heterosexuálne ženy feministického zamerania, ktoré sa len definujú ako “queer” (a často ich bude spájať aj istý etnický pôvod). A práve tieto ženy mali zásadný dopad na vývoj tohto hnutia a dnes primárne určujú jeho smer a zameranie. Je možné, že aj tebou spomenuté “frigidy” sa budú často spájať s týmto politickým smerom. Určite to môže vysvetliť výrazný nárast k hláseniu sa k LGBT v západnom svete. Tento nárast je akcelerovaný ženami.

   Páči sa mi

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s