Biely muž a menšiny

Celkom rád čítam českého sociológa prof. Petra Hampla. Hoci nie so všetkým s ním súhlasím, tak ma veľmi zaujala jeho myšlienka oslavovať 10.mája deň bieleho heterosexuálneho muža. Je to podarený nápad, ktorý si v podstate robí srandu zo všetkých tých ľavičiarskych/neomarxistických bláznov, ktorí si vyrábajú z rozmanitých menšín živé totemy.

V dnešnom politicky korektnom systéme, a to obzvlášť smerom viac na západ, je to práve biely heterosexuálny muž, ktorého môžete beztrestne diskriminovať a otvorene na neho útočiť. V slniečkárskom matrixe je to totiž on, kto bude považovaný za “podradný druh, ktorého názor pre jeho rasu, pohlavie a orientáciu musí mať nižšiu hodnotu ako postoj ženy či príslušníka menšiny.

Za takejto nezdravej situácie je veľmi dôležité, aby sa aj bieli heterosexuálni muži nebáli brániť svoje regulérne záujmy prostredníctvom politiky identity, tak ako iné menšiny (pretože dnes už na Západe menšinou sú). Akákoľvek politika identity býva viac či menej previazaná s perzekúciou a diskrimináciou ostatných skupín alebo minimálne s ich hrozbou – a tá nepochybne bielemu heterosexuálnemu mužovi hrozí, ak teda už aktívne neprebieha.

Na druhej strane ma Hamplov text prinútil k istému zamysleniu pokiaľ ide o vzťah, ktorý chcem zaujať k menšinám a bielemu heterosexuálnemu mužovi. Nacionalistickí disenti sa dnes často sťažujú, že dnešná liberálna demokracia dáva ženám a menšinám, vrátane Židov, príliš veľkú moc – a majú samozrejme pravdu.

Lenže historicky to boli práve bieli heterosexuálni muži, ktorí de facto tento systém presadili. A bieli heterosexuálni muži dodnes dominujú politike i biznisu, napriek tomu, že sú postupne vytláčaní ženami, homosexuálmi a farebnými. A namiesto toho, aby sa voči tomu postavili, tak tento proces vytlačenia mnohí z nich budú oslavovať. Takže rovnako sa tiež pýtam: prečo je biely heterosexuálny muž taký zbabelý a slabošský? Bol to predsa on, kto sa upísal slobodomurárovi a židovi (akoby sa povedalo v nacionalisticko-konzervatívnej alternatíve) a zapredal mu svoju dušu a krajinu, nie ženy a menšiny.

Tí len využili a využívajú vzniknutú situáciu a keďže progresivistická ideológia vyslovene cieli na nich a sľubuje im to povestné “modré z neba”, pričom im zároveň neustále pripomína ich stigmatizovanú minulosť, tak je potom pochopiteľné, že je u nich ľahšie jej prepadnúť. Je pre nich o dosť ťažšie jej odolať a ak to dokážu, tak ich to bude viac ctiť ako bieleho heterosexuálneho muža, na ktorého dnes systém otvorene útočí.

Ja od bielych heterosexuálnych mužov predovšetkým budem očakávať viac a v súlade so spravodlivosťou ich za prípadné zlyhania budem aj tvrdšie kritizovať. Napokon vieme, že ženy majú iné mozgy, odlišnú hormonálnu sústavu a je jasné, že budú súcitnejšie a viac konformné (aj voči systému), pretože príroda to takto zariadila. Ale aké ospravedlnenie pre svoj masochizmus a submisivitu majú heterosexuálni bieli muži? Havran, Hríb, Poliačik, Korda, Kiska, Galko, Lajčák, Andrejko Lúčny (ženatý otec piatich detí – a aj tak je to vrcholne odpudivá a extrémistická slniečkárska kreatúra) atď. sú všetko bieli heterosexuálni muži a aj tak vidíme, že sú na tom rovnako zle ako tie najhoršie ženy a príslušníci menšín. A zároveň ospravedlniť ich zradu a zlo bude pre nich ťažšie. Zradca je totiž vždy horší ako nepriateľ.

A pokiaľ ide o postoj k menšinám, tak ten si treba dôsledne premyslieť a vyjasniť. Na jednej strane treba striktne odmietnuť politickú korektnosť, ktorá presadzuje ich nekritizovateľnosť. Taktiež by sme mali byť úplne slobodní v tom robiť napr. štatistiky kriminality na základe rasy/etnicity, tak ako to poznáme zo “superdemokratických” USA alebo robiť výskum IQ a rozdielov v IQ medzi rozličnými skupinami a tieto výskumy zverejňovať a diskutovať o nich. Tu musíme skoncovať so všetkou tyranskou praxou politickej korektnosti. Na druhej strane treba uvažovať i strategicky a neodmietať potencionálnych spojencov z radov menšín, ktorí môžu plniť istú dôležitú úlohu.

Umiernenosť a otvorenosť (do istej miery) je naozaj správnou cestou, pretože byť európskym patriotom dnes znamená byť konštantne častovaný politicky korektnými nadávkami ako “rasista”, “sexista”, “fašista” a pod. No a najlepší spôsob ako sa s tým vyrovnať je aspoň trochu využiť “kognitívnu disonanciu”, kedy podobné nadávky zo strany libtardov budú vyzerať hlúpo a extrémne. Preto Salvaniho Liga severu mala na kandidátke i černocha – skutočne inteligentného negroida, ktorý chápe, že masová imigrácia nie je v nijakom prípade v jeho záujme (koniec koncov, my vieme, že existovali i čierni, arabskí či indickí národní socialisti, resp. spojenci národného socializmu/fašizmu).

A aj tento prístup pomohol Salvanimu nakloniť si toľko Talianov, pretože belosi v zásade dnes naozaj nechcú byť “rasisti” a “fašisti” – rovnako však nechcú stať sa menšinou vo svojej krajine, byť vystavení teroru zo strany agresívnych moslimských prisťahovalcov a vidieť ako sa ich unikátna kultúra stráca. Preto dnes toľko ľudí bude na Západe voliť AfD, FN alebo Ligu severu, hoci je to “fašizmus”. Avšak “fašizmus” s “ľudskou tvárou” -a preto ten úspech.

2 thoughts on “Biely muž a menšiny

 1. Je to tragédia, ale vyrastá nám generácia zamrznutých adolescentov a nie mužov. Alebo chce niekto tvrdiť, že na nasledujúcich obrázkoch sú muži? :

  https://cdn.xsd.cz/resize/de1f0592efe3360f96f1755bc6f90959_resize=640,360_.jpg?hash=4b3b0ddbc4fecf8368ec891c761a7c6e
  alebo najnovší prírastok do EP za Slovensko
  https://m.smedata.sk/api-media/media/image/sme/6/40/4017686/4017686_1200x.jpeg?rev=4
  tretí z dynastie darmožráčov …

  Zimbardo napísal veľmi poučnú knihu o tom, ako vznikajú takíto „muži“. Stálo by za to popísať systémové príčiny, prečo sa takéto defektné kreatúry veľmi agresívnym spôsobom angažujú v politike!

  A už posledný piaty link 😀

  Je to dôsledok hrôz II. svetovej vojny. Na tejto otrockej morálke sa podpísala „kresťanská civilizácia“ a vystrašení Židia, ktorí sa zmocnili médií v snahe zabrániť opakovaniu udalostí v Nemecku. Najmä v Nemecku, masírovanom neustálym sebaobviňovaním, ale aj v bývalých koloniálnych krajinách, sa snažia liečiť si svoj komplex viny opačným extrémom, ktorý je pochopiteľne Slovanom cudzí. Keď sa vzpierame ich idiotskej samovražednej ideológii, nastupuje klasický agresívny anglosaský šovinizmus toho najsprostejšieho druhu.

  Tento jav bude mať za následok rozpad EÚ !

  Páči sa mi

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s