Pravda o Blahovom vzore

Včera bolo 91. výročie od narodenia masového vraha detí Che Guevaru, ktorého obrazmi si najznámejší slovenský marxista Ľuboš Blaha chce vyzdobiť kanceláriu. O Che Guevarovi komunisti šíria rôzne legendy, tak možno na osvetlenie by som odporučil detailnejší rozbor činnosti tohto zločinca (lebo to bol v prvom rade) od známeho youtube filozofa/racionalistu Stefana Molyneuxa. Prajem príjemné pozeranie a vzdelávanie. 🙂

4 thoughts on “Pravda o Blahovom vzore

 1. Nepochybujte o tom, že Blaha veľmi dobre vie, aký trápny looser bol „Che“. Treba odlišovať medzi vzorom a ikonou. Mávať štylizovanými portrétmi „Che“ v množstve, ako je zobrazené na fotografii, to už nie je recesia alebo provokácia, ale psychická úchylka na hrane vážnejšej duševnej poruchy.

  Ak sa v kolíske demokracie Veľkej Británii zmenila parlamentná demokracia na cirkusové šapitó plné trápnych gašparov https://pbs.twimg.com/media/CnRF1lHXgAA78F4.jpg , tak to je príznak choroby systému a nad takýmito figúrkami ako Blaha sa netreba rozčuľovať.

  Páči sa mi

  1. Tu ide o to, že Blaha zbytočne zhadzuje niektoré svoje dobré myšlienky takýmito trapošinami. A jeho statusy sú čoraz viac patetické (a tiež som si všimol, že zvykne o sebe písať v tretej osobe – ďalší znak sebastredného magora).

   Páči sa mi

   1. Vráťme sa k Tvojmu obľúbenému pojmu dysgenika a navrhujem odlišovať makro a mikrodysgeniku! 😀

    Moja hypotéza znie, že v parlamente plnom psychopatov sa postupne zblázni aj celkom normálny jedinec. Mal som priateľa z detstva, ktorému stačilo jedno volebné obdobie na to, aby sa stal z neho blázon, ktorého dokonca také „morálne eso“ ako Haščák v spise Gorila ohodnotil spôsobom, že ja osobne by som chodil po Bratislave iba kanálmi! Ďalší príklad je Ján Krstiteľ Baláž alebo arcibiskup Bezák, ktorí sa v politike zjavne zbláznili!

    Aby som dokončil iróniu, na politiku a politikov nie je možné sa pozerať podobným spôsobom:

    Nehaňme našich anjelov ! 😀

    Páči sa mi

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s