Kiska sa čoraz viac prepadáva do šialenstva

Nemienim tu vypisovať info, ktoré ste už museli zachytiť inde, takže len veľmi stručne: Najškandalóznejší slovenský prezident v histórii, úžerník a preukázateľný daňový podvodník, Andrej Kiska nakoniec plní svoj sľub voči neokonom a neoliberálom z Ameriky a zakladá nový politický subjekt pod smiešnym názvom, ktorý mu asi navrhol nejaký skrytý agent/sabotér.

A ako dopadli prvé rozhovory, ktoré Kiska dal nie ako prezident, ale ako straník? Nuž, posúďte sami:

Tu pekne vidíte spôsob uvažovania “demokrata” Kisku a jemu podobných. Znalých to však neprekvapí. Vieme, že Kiska a jeho ľudia podlo zneužili vraždu Kuciaka na rozpútanie revolúcie a prevzatie moci (ak za ňou rovno nestáli, pretože vždy si treba položiť otázku: Cui bono?). Žiadna iná strana, než Kiskovi žaludi, nie je dnes tak silne napojená na americké neokonské kruhy. Môžeme tu kľudne hovoriť o agentoch.

A aký bude program “žaluďov”? Čo bude táto strana presadzovať? Nuž, posúďte sami:

„Ja mám inú rétoriku. Hovorím, že euro je fantastické, že pri utečencoch by sme v sebe mali nájsť morálnu povinnosť a ukázať, že sme moderný, vyspelý štát a prijať aspoň tisíce ľudí. Ukázať, že nielen chceme od Európskej únie peniaze, ale že vieme aj prispieť,“ menuje rozdiely so šéfom SaS.”

Prosím pekne, s takouto rétorikou prichádza ten človek v čase, keď už aj Merkelbaba a jej podobní hovoria o strážení európskych hraníc a regulácii migrácie. Obzvlášť celý ten naratív o pomoci utečencom ich prijatím do európskych krajín je jedna obrovská lož (ale to je téma pre ďalší text. Okrem toho, že ide de facto o podporu organizovaného prevádzačského zločinu, tak tým ľuďom a krajinám, z ktorých prichádzajú, takto nepomôžete. Naopak, skomplikujete životy im aj natívnemu obyvateľstvu. Pozrite si napr. tento dokument).

Kiska sa to dnes snaží uhrať na zmanipulovanie kresťanského či konzervatívneho voliča, a preto tvrdí, že strana nebude podporovať registrované partnerstvá (aj keď pred 2 rokmi mal diametrálne odlišný postoj), ako sa vyjadril v ostentatívnom rozhovore pre sionisticko-kresťanský web Postoj.

Je jasné, že “žaludi” majú predstavovať neokonzervatívnu vetvu liberálnej politiky, t.j. podpora neregulovaného “voľného trhu” (rozumej bankového otroctva), globalizmu, dysgenickej migrácie (ktorú budú často obhajovať apelom na “kresťanské hodnoty” a odkazmi napr. aj na výroky Bergoglia), amerických vojnových dobrodružstiev, rusofóbie, korporativistického vykorisťovania robotníckych tried na jednej strane a na druhej formálne konzervatívne postoje v zopár nepodstatných oblastiach (potraty, registrované partnerstvá), aby sa kvázi odlíšili od “progresívcov” a obalamutili istý voličský segment.

Ale mám za to, že Amerikáni si dnes zle vybrali – veľmi zle. Kým taká Čaputová možno bude vedieť hrať hru tak, ako sa od nej očakáva, Kiska je omnoho viac nepredvídateľný. Prečo? Lebo je to očividne neschopné a lenivé indivíduum. Je smiešne čítať o tom, ako sa dnes chystá na premiérske kreslo, keď ako prezident (viac formálna funkcia) ledva dokázal odpracovať 3 dni v týždni a oficiálne nepokračoval v úrade preto, že sa nestíhal venovať svojej popradskej zlatokopke. Ale odrazu si trúfa viesť nielen politickú stranu, ale i robiť premiéra. Som presvedčený, že tento udychčaný podvodníček bez štipky svedomia a morálky (vrátane pracovnej morálky) im ich plány nakoniec sabotuje.

2 thoughts on “Kiska sa čoraz viac prepadáva do šialenstva

 1. Nemá zmysel sa vzrušovať nad hlúposťou nášho Pána Veľkonemožného Úžerníka-podvodníka.

  Opakovane kladiem otázku ako je možné, že do politiky sa masovo montujú psychopatické osobnosti? Ide o evidentne systémovú chybu, ktorú je možné odstrániť iba systémovou zmenou! Jestvuje veľmi dobrá kniha, ktorá sa pokúša načrtnúť kontúry problému, ale nenavrhuje jeho riešenie:
  František Koukolík Jana Drtilová: Vzpoura deprivantů – Nestvůry, nástroje, obrana.

  Pozrime sa na príklady zo sveta a nie iba zo Slovenska. Čo majú spoločné?
  Tvrdím, že na tomto problém má podiel aj genetika, ale iba v zriedkavých prípadoch je genetická záťaž rozhodujúca!

  Deprivant je úbožiak, ktorý zažil a zažíva traumu, ktorá spôsobuje poruchu jeho sebahodnotenia/sebaúcty (self-esteem, self-respect, self-regard). V politike hľadá liek na svoje psychotické problémy, vonkajším prejavom je patologická túžba po moci a neukojiteľná pažravosť, kŕčovitý narcizmus, sociopatická osobnosť s veľmi nízkou emocionálnou inteligenciou.

  Príčiny sú rôzne, často sa kombinujú do jedovatého koktailu ničiaceho normálny vývoj osobnosti. Uvediem niektoré:
  • Vzhľad – všimnite si, koľko politikov je až odpudivo škaredých;
  • Sexuálne traumy – v škále od anatomických anomálií (napr. malý penis) až po frigiditu (preto tá prehnane zvyšovaná dôležitosť LGBT);
  • Ťažké detstvo – otec tyran, šikanovanie (z rôznych príčin) v škole;
  • Obrovská priepasť medzi reálnymi schopnosťami a vysnívanými pozíciami v spoločnosti.

  V ďalšej časti sa budem venovať systémovým chybám, ktoré umožňujú a dokonca priťahujú týchto Niktošov-asociálov do politiky.

  Páči sa mi

  1. Medzi mužmi politikmi nie je toľko škaredých ako medzi ženami. Politika je mužský biznis, takže ženy, ktoré sa v nej angažujú budú často viac maskulinizované. Stačí sa pozrieť: Merkelbaba, AKK, Albrightová, Beata Szydło, Ana Brnabic…veľmi veľa mužatiek/ lesieb, je to až do očí bijúce.

   Kiska mal od detstva komplex menejcennosti pre svoju priemernú inteligenciu a celkovo podpriemerné schopnosti. Mal len šťastie, že jeho otec bol vyššie postavený komunistický papaláš, ktorý ho vedel pretlačiť. Sám Kiska mal mať zabezpečenú kariéru dobre živeného komunistu (do r. 1989 bol predsedom Socialistického zväzu mladých).

   Kiskov komplex menejcennosti (z jeho podpriemernosti) sa veľmi pekne odzrkadľuje aj v jeho túžbe stať sa židom. Je to tiež človek, ktorý mení postoje a presvedčenia podľa toho, ako sa mu to hodí. Preto toľko experimentoval s rôznymi vieroukami (ateizmus, budhizmus, scientológia, judaizmus, teraz sa chce zase hrať na kresťana-katolíka) a preto je raz za LGBT, potom proti a pod. On nemá žiadne pevné hodnoty, len patologickú submisivitu rozprávať a prezentovať to, o čom si myslí, že sa bude páčiť ľuďom, ktorí ho majú niekam pretlačiť.

   Nejaký hlbší psychologický rozbor by bol zaiste zaujímavý. Myslím, že môže ísť o narcistickú osobnosť so sociopatickými tendenciami, ľudovo povedané, ťažkého zmrda.

   Páči sa mi

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s