Ďalšie zamyslenie nad riešením rómskeho problému

Priznám sa, že to Radačovského vyjadrenie k dosť možno jedinému rozumnému návrhu, s ktorým Nicholsonová dokázala prísť, je ďalším sklamaním – hoci predvídateľným vzhľadom na celkový stav našej pro-národnej scény.

Radačovský z toho vychádza ako ďalší zbabelý slniečkár (viď aj jeho celková argumentácia) – kľudne si môže ísť podať ruky s profesionálnym buzerantom Weisenbacherom. Je veľkou hanbou tzv. národovcov, že ich nejaká liberálna opica s maturitou dokázala v niečom takomto prekonať.

Áno, ja som jednoznačne za dobrovoľnú sterilizáciu (akýchkoľvek asociálov bez ohľadu na etnicitu), rovnako ako za preplácanie antikoncepcie a prezervatívov pre sociálne odkázané komunity, sexuálnu výchovu k zodpovednosti a povinnú predškolskú dochádzku pre rómske a iné marginalizované deti.

Prečo?

Nuž, lebo fakty. Dnes je koeficient inbrídingu u rómskej populácie jeden z najvyšších v rámci populácií v EU. (Link)

Vážení, inbríding nie je žiadna sranda. Dlhodobý inbríding má za následok vážnu debilizujúcu akumuláciu rôznych recesívnych ochorení – dnes majú Rómovia vďaka nemu výrazne zvýšenú incidenciu a prevalenciu kongenitálneho glaukómu a mcad poruchy, k tomu treba pripočítať aj tbc, hepatitídu typu A, samozrejme aj toluén, ktorý im doslova rozleptáva mozog a fakt, že cca 70-80% rómskych žien z oblastí ako Lunik IX videlo gynekológa asi tak často ako zatmenie Slnka. O pohlavne prenosných ochoreniach radšej nebudem ani písať. Treba si prečítať napr. knihu Psychologie Romů od P. Bakalářa. Áno, je to zlé, veľmi zlé.

Skrátka ako rezervoár pre štúdium genetických porúch sú cigáni bezpochyby perfektný bio – materiál, doslova prírodný, vyselektovaný experiment pre humánnych genetikov. Lenže kto všetky tie strašné choroby nakoniec zacvaká? A aký prínos môže mať populácia s priemerným IQ v rozsahu od 70 do 83 bodov aj vzhľadom na automatizáciu a čoraz vyššie požiadavky na kognitívne schopnosti?

Musíme si už priznať pravdu: bez skutočne radikálneho štátneho zásahu do niektorých ľudských práv našej rómskej populácie sú vyhliadky pre Rómov, ako aj zvyšok obyvateľstva Slovenska, veľmi nepriaznivé. Upozorňujem, že podľa istých odhadov bude v r. 2025 už každý desiaty obyvateľ Slovenska rómskej etnicity. Toto nie je o žiadnej nenávisti, ako sú to schopní interpretovať kdejakí ideologickí poblúdenci či mimovládkoví darmožráči. Naopak, tu ide o to Rómom reálne pomôcť a pozdvihnúť ich.

Takže povinné umiestňovanie do škôlok, hygienická prevýchova, povinné genetické testovanie rodičov, vzdelávanie v osadách ohľadne škodlivosti inbrídingu, masívna kampaň za dobrovoľnú sterilizáciu a jej preplácanie, preplácanie antikoncepcie a interrupcií, obmedzenie rodičovských práv vrátane výrazne silnejšej kontroly zo strany sociálok, siahnutie na dávky v prípade zanedbania školskej dochádzky, atď, atp. Toto všetko sú eventuálne nástroje na zlepšenie stavu, aby sme mali možnosť vyhliadky, že raz prestane byť naša cigánoidná inbridná populácia závislá na čuče a touléne takým obrovským bremenom na slovenskom zdravotníctve a sociálnom systéme.

Ale toto proste pánbičkovým naivistom kam patria aj kotlebovci a iní tzv. národovci proste nevysvetlíte. Tým stačí, že ich kdejakí kuffovci a chromíkovci naučia pater noster a je vybavené. Však glaukóm sem, glaukóm tam, hlavne kondóm a tabletky fuj a preč. Dôležité je, že pán Ježiško bude mať na nebíčku radosť a my môžeme z tohto megaproblému aj naďalej vytĺkať politický kapitál, že áno. 😦

4 thoughts on “Ďalšie zamyslenie nad riešením rómskeho problému

 1. V podstate máš pravdu, ale všetky tieto opatrenia sú dnes veľmi tenký ľad, ba priam sú až neprijateľné vzhľadom na množstvo parazitov ktoré sa na tom priživuje. Nehovoriac o dvojsečnosti niektorých opatrení.

  Páči sa mi

 2. Každá pozitívna diskriminácia niekoho poškodzuje! Odmietam pojem „rómsky problém“, je to rasistický a mimovládky, ktoré sa na ňom priživujú považujem za rasistické extrémistické organizácie.
  Z problému sociálne deviantného chovania urobili rasový problém a to im dáva možnosť parazitovať.

  Dostál je najhlúpejší politik v našej NR SR! Deklaruje sa oficiálne ak Róm ( https://www.tvnoviny.sk/domace/1824294_ondrej-dostal-si-zapisal-romsku-narodnost-citim-sa-symbolicky-za-roma ) , neskôr si pripol židovskú hviezdu ( https://i2.wp.com/www.protiprudu.org/wp-content/uploads/2016/04/dostal.jpg?fit=940%2C627&ssl=1 ) čím urazil rozumnejších Židov, aby sa vo finále obliekol ako transsexuál … 😀

  Upozornil na jeden základný problém pozitívnej diskriminácie – postačuje subjektívne deklarovať svoju národnosť, rasu, … menšinovú príslušnosť a tým vzniká nárok na pozitívnu diskrimináciu.
  Riešením problému sociálnych deviantov je zrušiť pozitívnu diskrimináciu a dôsledne uplatňovať zákony SR. Navrhujem zriadiť inštitúciu typu Bereavement v Nórsku, ktorá by dokázala odobrať deti rodičom, čo prechlastajú prídavky na deti a nechajú ich úplne zdivočieť, nevedia 24 hodín kde sa potulujú ich deti, deti špinavé a zavšivavené bez hygienických návykov. Ak by im zrušili všetky dávky na základe princípu „Kto nepracuje nech nežerie!“, ak by sa urobila revízia invalidity parazitov a začalo dôsledné trestné stíhanie lekárov, čo im ho vystavili, veľa problémov by sa vyriešilo!

  Páči sa mi

  1. Nie celkom súhlasím, že by sa to nemalo nazývať rómsky problém. Áno, vo verejnom diskurze bude lepšie hovoriť všeobecne o asociáloch či sociálne odkázaných spoločenstvách, nerobiť žiadne rozdiely medzi čiernymi a bielymi asociálmi, o tom žiadna.

   Ale takto medzi nami – tá debilná asocialita jednoducho silnejšie koreluje s rómskou etnicitou. Je to aj problém etnicko-rasový, nedá sa to úplne oddeliť. Rasy a etniká sa v priemere líšia, a áno, aj v IQ a v iných psychologických vlastnostiach. Toto snáď popierať nebudeme.

   Páči sa mi

  2. Inak celkom súhlasím s tebou v tom zriadiť niečo ako nórsky Barnevernet na asociálov. Na druhej strane ľudia budú mať aj celkom oprávnenú obavu z toho, aby sa to nejako nevymklo spod kontroly. Barnevernet je kontroverzný (hoci súhlasím, že problematika je o dosť komplexnejšia a vychádza aj z nepochopenia domácich, nórskych pomerov a prístupov, ktoré sú tam dlhšie zaužívané).

   Páči sa mi

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s