Prečo Zomri tak veľmi ponižuje Studenkovú?

Najnovší výplodok od Zomri o Studenkovej.

Neoliberálny kanál pod názvom Zomri netreba bližšie predstavovať. Rovnako ako ani jednu z našich najznámejších a najkrajších herečiek Zdenu Studenkovú. Nedávno u mňa padla trochu reč práve o Zdene a o tom, prečo ju ľudia okolo Zomri tak často ponižujú (zvyčajne ide o vtipy ohľadne jej veku – hoci 90% žien by dalo neviem čo za to, aby v jej veku vyzerali takto). Nuž, nemyslím si, že to je len otázka nejakého klišé o ” večne mladej hérečke”. Tu máte zopár Studenkovej deklarovaných starších postojov:

Nevidím žiadny dôvod, prečo by som mala brať na takýchto ľudí ohľady,“ vyjadrila sa na adresu rómskej komunity Studenková. „Ktokoľvek dnes hovorí o Rómoch, ktorí sú z 90 % spoločenským odpadom, tvári sa ako strašný humanista. Každý z nás by sa mal predsa snažiť o to, aby sa vyrovnal alebo aspoň priblížil tým múdrejším, pracovitejším a lepším,“ na plné ústa prehovorila herečka a zašla ešte ďalej: „Nie, aby tí schopnejší klesali na úroveň ľudí, ktorí sa v podstate odmietajú vzdelávať a pracovať, ktorí ignorujú základné hygienické návyky,“ priamo zaútočila herečka. (Zdroj)

Musela som sedávať v poslednej lavici vedľa Cigánky, ktorá mala vši. Nedávno mi vyčítali, že sa tak hnusne vyjadrujem o Rómoch, že by som ich meno nemala brať len tak do úst. A prečo nie?  (Zdroj)

Ja si za tým stojím. Dennodenne neriešime v správach nič iné, len rómsku otázku, a budeme ju takto riešiť donekonečna. Jeden veľmi dobrý právnik povedal: Všetko by sa vyriešilo, keby na Rómov platili rovnaké zákony ako na bielych – Neplatíš? Odpojím ťa! Neplatíš? Neješ! Neplatíš? Nevozíš sa! Hotovo, nič iné. Ako to, že vypália Krásnu Hôrku a od nich tam nevidíš ani nohu? Prečo tam nie je nastúpená celá dedina tých, čo nemajú čo robiť a že nerobotujú osem hodín denne, a potom: Chceš príspevok v hmotnej núdzi? Odpracoval si si? Nech sa ti páči! Veď podpálili kultúrnu pamiatku nevyčísliteľnej hodnoty, spratkovia! Zasrani nám ničia majetok, ako to, že sú nepostihnuteľní? A rodiča nenájdeš. KDH sa tu stále oháňa právom na život. Prečo nemá každý z ich strany adoptovaných po desať cigánskych detí?” (Zdroj)

Nedávno sa obula do tureckej telenovely Tisíc a jedna noc, ktorú vysiela televízia Markíza v hlavnom vysielacom čase niekoľkokrát do týždňa. Neslýchaný úspech telenovely dokonca odstavil ťažiskové projekty Markízy. Medzi nimi je aj seriál Ordinácia v ružovej záhrade, v ktorom Zdena hrá. A práve to ju zrejme dohnalo k takýmto výrokom. „Neviem, či si niekto uvedomuje, že aj takto si púšťame moslimský svet do svojich domácností. V arabských štátoch by našu telenovelu nikdy neodvysielali,“ vyjadrila sa herečka, ktorá si zrejme neuvedomila, že jej výrok nemá ďaleko od rasizmu. „Povedala som, čo som povedala. Ja sa už nebudem k ničomu vyjadrovať, pretože z toho vznikla taká kauza, že až. Spýtajte sa niekoho iného,“ odpovedala Novému Času herečka na otázku, prečo takto otvorene nesúhlasí s vysielaním telenovely.(Zdroj)

Viem, že toho bolo ešte viac, ale všetko to hľadať nemienim a nie všetko je už na webe. Píšem o tom aj preto, že v zásade platí, že ľudia z umeleckej sféry sú piata kolóna pre “dobrosráčov” a často tí najvokálnejší pretláčatelia politicky korektného klišé. A ak sa nájde nejaká čierna ovca, ako Zdena, čaká ju nielen takéto surové verejné zosmiešňovanie, ale i možná strata kariéry, zamestnania. Veď poznáme niekoľko takých prípadov aj z Hollywoodu. Nečudo, že potom vidíme medzi hercami a inými umelcami samých “slniečkárov”. Nuž, tí ostatní totiž musia mlčať. Zdena je však príliš silná a jej “i don’t give a shit” prístup si jednoducho zaslúži obdiv. Taká by totiž mala byť pravá diva. A ja som jej rád venoval aspoň zopár takýchto riadkov, lebo obzvlášť u takýchto známych osobností je potrebné ukázať, že budú mať silnú podporu od obyčajných ľudí – aby v budúcnosti tých odvážnych bolo medzi nimi viac.

2 thoughts on “Prečo Zomri tak veľmi ponižuje Studenkovú?

 1. Psychológiu niktošov okolo stránky „Zomri“ najlepšie popisuje článok :
  https://www.blisty.cz/art/96398-vsechno-rozbit-tato-ideologie-je-velmi-atraktivni.html
  „”Jednoduché a prosté potěšení všechno rozesrat.” – v tejto vete je podstata problému.

  Už v materskej škôlke ak niekto postavil niečo pekné v pieskovisku, vždy sa našiel niktoš čo to musel rozbiť, lebo sám nedokázal vytvoriť nič. Väčšina z týchto niktošov po tom, ako ukončila pubertu, sa vrátila k normálu. Založili si rodinu, pravidelný sex a nevyhnutnosť sa postarať o vlastné hniezdo ich priviedli k rozumu.

  Ak niekto ostane večný adolescent a nezbaví sa týchto návykov, stane sa poľutovania hodný „rebel“. O tomto type psychológie zúfalca sa popísali celé knihy, ale postačí prečítať si iba jednu
  https://www.amazon.com/Punk-Psychology-Disempowering-Dysfunctional-Relationships/dp/0999052101
  Je to pomerne nová kniha a ide nemilosrdne k jadru veci.

  Ak sa vyslovene ohavný chalan, bez talentu a charizmy, nezmohol na to, aby dostal do postele priemerne peknú ženu, začne odbavovať na ženách a konkrétne na nejakej peknej žene, je čin zúfalca, typická patologická reakcia na traumatizujúci neúspech.

  Zdena Studénková je v osobnom kontakte veľmi nepríjemná chladná žena, ale ako herečka patrí k svetovej elite. Psychologicky aj filozoficky je blízko Leni Riefenstahl, preto jej táto rola v SND veľmi sadla a kto ju nevidel naživo, môže ľutovať. Ako úspešná žena sa musela stať terčom pre abnormálnych niktošov asociálov.

  Je to problém svetový, vyrástla nám generácia v ktorej prevládajú Zomri-niktoši a začínajú sa presadzovať aj politicky.

  Páči sa mi

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s