Kóšer konzervy

Čítam, že psychotický lúzer Matovič si zase nezobral tabletky a robí humbuk pred ministerstvom spravodlivosti aj so svojou tlupou opičiek (o ktorých je známe, že sa neštítia ani brutálneho násilia na ženách). Najnovšie drzo požaduje o.i. vyslovenie nedôvery predsedovi vlády za…Za čo vlastne? Že spolu s ministrom spravodlivosti potrebujú mať na stole aj nejaké dôkazy preukazujúce údajné styky Jankovskej s dnešným slovenským arci-diablom Kočnerom? Čo tam po nejakom právnom štáte, že? Veď ten, dnes mimoriadne zúfalý Matovič, ktorému sa rozpadol poslanecký klub a voliči mu utekajú k “tiež konzervatívcovi” Kiskovi, rád deštruuje už roky.

Iné som však chcel: a to popis politiky, akú dobre stelesňuje Matovičovo OľaNO. Hovorí sa tomu i “kóšer konzervativizmus”. Áno, Oľano sa zvykne označovať za konzervatívnu stranu (hoci väčšina jeho voličov je liberálnejšie orientovaná. Imponuje im však Matovičova agresivita a vulgarita). Je pravdou, že v strane bolo zopár jedincov, ktorí sa oficiálne hlásili ku kresťanstvu a konzervativizmu (napr. Škripek, ktorý však tiež nasadol na anti-ruskú vlnu globalistov), ale bolo by fajn lepšie pochopiť k akému presne. Rovnako je pravdou, že v minulosti tam boli isté osobnosti, ktorých to tiahlo dosť aj do pro-národnej alternatívy (Mezenská, Ritomská – tá však Matoviča, potom čo odišla, veru nešetrila), ale toto všetko je už dávno pasé.

Netreba zabúdať, že Matovič bol schopný v minulosti brániť i islam. Detto jeho podriadená Dubačová, ktorá sa dokonca zúčastnila hanebnej oslavy Ramadánu. Do tretice tiež treba pripomenúť, že ďalšia poslankyňa OĽaNO, mentálne postihnutá nešťastnica Shahzadová, je vydatá za moslima z Pakistánu – klasický príklad tzv. sham marriage. Nestačí vám? Mám z toho dojem, že náboženský fanatik si bude lepšie rozumieť s iným náboženským fanatikom, než s racionalistom – obzvlášť, ak ide o bratov z kmeňa Abraháma.

OľaNO teda reprezentuje typ istého “kóšer konzervativizmu” pripomínajúceho amerických neokonov. Tieto typy si formálne adoptujú konzervatívne pozície v 2-3 bodoch (takmer vždy sú to potraty a/alebo homosexuálne manželstvá, event. “gender ideológia”), ktoré ich majú akože odlíšiť od neo-liberálov (hoci dnes už u mnohých ani toto neplatí). Niežeby uvedené spoločenské problematiky nemali svoju váhu, ale otázky ohľadne migrácie, zahraničnopolitickej orientácie či všeobecne geopolitiky sú predsa len podstatnejšie. A v tomto sú neokoni na jednej vlne s neo-liberálmi.

Dovolím si povedať, že neokoni sú v skutočnosti ešte zákernejší a škodlivejší než štandardná neo-marxistická ľavica – tým, ako sa maskujú. A asi tiež netreba spomínať, kto patrí v USA k najhorlivejším vojnovým štváčom, k tým, ktorí podnecovali a podnecujú vojny na Blízkom východe v záujme Izraela, ktoré spustili súčasnú migračnú krízu a s ňou spojený import islamu do Európy.

OĽaNO sa teda už jasne vyprofilovalo ako pro-globalistická, pro-imigračná, pro-moslimská, sionistická a radikálne neo-liberálna strana s vyslovene anarchistickými, rozvratnými tendenciami. Je to strana spoločenského rozvratu a nestability. A presne to isté platí i pre KDH, obzvlášť teraz, keď ho vedie Lojzo Hlina. Aký postoj zaujal k migračnému paktu? Nuž, opäť nie prekvapivý. Za vzor si tu Lojzo berie známeho ukrývača pedofilov a olizovača mohamedánskych hnátov Bergoglia. A druhý Lojzov vzor? Ďalší zanietený apologetik islamu – nik iný než samotná veľká Mutti, tiež akože kresťanka, tiež akože konzervatívna.

Kresťania na Slovensku voliaci tieto 2 strany sa potrebujú spamätať, prestať si vymývať mozgy sionistickými webmi ako Postoj. To isté platí i pre cirkevnú hierarchiu, ktorá ich podporuje. Žiadna strana, ktorá o sebe tvrdí, že je kresťanská a chce podporovať a udržať kresťanstvo na Slovensku by nemala schvaľovať čokoľvek, čo podnecuje migráciu moslimov do Európy. Islamizmus totiž bol a je smrteľným nepriateľom kresťanstva (a samozrejme nielen jeho).

3 thoughts on “Kóšer konzervy

 1. Nalepiť tejto zmesi vyslovených bláznov, zlodejov, buzerantov, prostitútov nejaké ideologické nálepky znamená ich povýšiť na úroveň, ktorú nedosiahli a fakticky väčšina z nich ani nemá na takúto úroveň intelektuálne a morálne dispozície. Žiadni konzervatívci, neoconi, … atď., obyčajná spodina Slovenska, vyžívajúca sa robení bordelu ako pankáči.
  Tesne po „revolúcii“ bolo treba vytvoriť chaos, aby sa mohol rozkradnúť najprv zahraničím a potom všelijakými derivátmi komunistov štátny majetok. To že sa v tomto chaose ako ryba vo vode uplatnili kriminálne živly, to boli collateral damage konca studenej vojny.
  Soros bol asi už v tej dobe načisto senilný a sprostý, alebo jednoducho plnil úlohy CIA, keď odkázal obsadiť Nadáciu otvorenej spoločnosti takými „hviezdami“, ako Radičová, Mesežnikov, Miklóš, … atď.
  Komunizmus, fašizmus, nacizmus potrebujú anarchiu, občanov rezignujúcich na politiku a hlavne krízu, ktorá zásadným spôsobom zníži životnú úroveň väčšiny obyvateľstva. Potom môže nastúpiť spasiteľ – zázračné dieťa alebo múdry starec – ktorí ponúknu jednoduché riešenia na zložité problémy.
  Ako inak je možné vysvetliť trápny cirkus okolo Kočnera, neustále úniky komunikácie z mobilu, ktorý bolo nožné Kočnerovi zaplniť čímkoľvek. Súd z Kočnerom ako objednávateľom vraždy bude obrovská fraška, ktorá pokiaľ naše súdnictvo nestratí súdnosť, musí ukončiť jeho oslobodením. Kočner má dostatok prostriedkov a dostatok dobrých obhajcov, aby v prípade neúspechu na ústavnom súde pohnal svoju kauzu na medzinárodnú úroveň. Jeho obhajcovia sa držia v pozadí a nezasahujú do bordelu, ktorý robia presstitúti a politici. Na súde budú mať vagóny streliva na to, aby z Kočnera urobili obeť politických intríg a mediálnej popravy.
  Cieľom je urobiť na Slovensku taký bordel, ktorý znechutí väčšinu premýšľajúcich a informovaných voličov odradí ich behať k urnám, aby zvolili nejakú partičku z tejto amorálnej a sprostej bandy. Po voľbách cirkus Kočner skončí a pokiaľ genialissimus nemá nejakú kartu v zálohe, súčasná „opozícia“ nedokáže zostaviť vládu. Budú sa hádať viac ako pol roka, ako to bolo v roku 2011 a ak sa im podarí zosmoliť nejakú pseudovládu pre čvargu, za pol roka sa znovu rozhádajú.
  Kardinálna otázka je, či si zase Nemci a Francúzi s nami nevytrú r.ť, ako to bolo v roku 1938. Či nebudú títo notorickí šovinisti riešiť svoje problémy na náš úkor.
  Rozpad EÚ v tejto podobe je nevyhnutný. Ideálne by bolo, aby garnitúra bláznov, čo teraz vládne v Británii, zabezpečila veľmi tvrdý a bolestivý brexit. Môžeme sa poučiť z ich chýb a pripraviť sa na situáciu, keď tento Eurocirkus rozpadne.
  Rozumnejší Židia vidia hrozby, lebo môže sa zopakovať situácia, že z problémov, ktoré narobili chucpe vzor Bernie Madof a „elita“ https://image.cnbcfm.com/api/v1/image/105883321-screenshot2019-04-30at4.22.15pm.png?w=1910&h=1000 , na Ukrajine http://uacrisis.org/wp-content/uploads/2017/04/img_top-780×400.jpg osobitne Kolomojsky https://www.hlavnespravy.sk/wp-content/uploads/2014/07/Igor-Kolomojskij.jpg, u nás Fedor Gál a Lipšic, obvinia všetkých Židov a nastane nová vlna pogromov, ktorá začne na Ukrajine s dlhou tradíciou násilného antisemitizmu. Ak zoberiem do úvahy starého ropušiaka https://1gr.cz/fotky/idnes/17/012/r7/ERT6899fb_profimedia_0290038226.jpg tak opakovanie nacistickej histórie nie je nepravdepodobné. A preto treba navoziť do Európy pigmentovaných obetných baránkov ako náhradný cieľ.

  Páči sa mi

  1. Morozov chcel zrejme povedať, že označiť týchto nepodstatných tajtrlíkov a polobláznov za niečo “košér” je urážkou všetkých Židov!

   Pretože veľavážení Židia, nie sú nejaká “spodina Slovenska”, oni nie, oni byť strášne podstatná, oni vymeniť kúsok svojho predkožka za nadvláda nad celá svet, teda aspoň si to myslieť, oni nebyť veľmi chytrá..

   Židia možno nebyť veľmi múdra, ale zato mať hlava dutá ako bambus!

   Keď si z nich pred pár 1000-ročiami robili vtedajší vládcovia srandu a skúšali oddanosť týchto psov, musel si vtedajší prapredok Židov izé-azé Izák, ako tohto bezmenného kríženca nemeckej dogy s maďarskou vižlou volali, na dôkaz svojej vernosti odrezať kúsok zo svojho teľa,  – pôvodne to mal byť prst a nie prsteň okolo žaľuďa, pošmykol sa mu ale nôž.

   V tom smiechu, kriku,.. – chaose niekto náhodou presekol kráľovú hlavu na poli, a z otrhaného tajtrlíka – poslušného otroka Izáka sa stál zrazu Kráľ, keďže toho pôvodného porazil.

   Z chaosu vznikol poriadok! Rozdeľ a panuj!
   Takto túto udalosť umne a promptne v latinčine  mediálne okomentovala vtedajšia šlachta.
   Izák bol síce poznačený a takmer prišiel o vtáka, ale zrazu bol z neho pracháč.

   Nič nevedel, neovládal žiadnu reč, ale naučil sa naspamäť foneticky odriekať tie latinské vety, preňho zaklínadlá, ktoré vtedy počul.

   Nevedel čo znamenajú, ale vedel, že ak ich správne vysloví stane sa zázrak, teda presnejšie jeho sluhovia ho zabezpečia..

   Univerzálne zaklínadlá:
   Ordo ab chao!
   Divide et impera!
   ..

   Časom pribudli ďalšie a ďalšie:
   Proximasolisum!
   Pecuniaprimum!
   Pecunianonolet!
   Morsomniasolvit!
   Omnibusunus!
   Omnibusunusanus!
   Omniacumiudeo!
   Omniacumholocincinbrus!
   Omniavenalia!
   Dūralēx sedlēx!

   Roky ubiehali a obrezaných čurákov stále pribúdalo..

   Keď už tých zaklínadiel, rituálov a ďalších židov bolo naozaj už príliš veľa, istý odborník na šlomo ehm slovo istý šaľbiar Šalamún ich všetky spísal a vydal ako svoju strašnú múdrosť.

   Od vtedy je medzi Židmi a ich otrokmi známy ako strašný genius a mysliteľ, pretože nielenže vedel počúvať a čítať, ale dokonca dokázal aj písať.

   K príbehu ešte tolko, že sem-tam teda asi v každej krajine kam sa votreli, sa z času-na čas niekto nasral a napchal im tie chlácholiny a vzdušné chrámy naspäť do gágora a poslal ich husy pásť niekam do hája.

   Židia ich kultúra ako aj finančný systém a všetko čo vlastnia sú totiž len tie prázdne zaklínadlá a ich otroci. 

   Židia ako Pavlík už na obzore zase vo svojom bludnom kruhu neštastia v(r)eštia tie strašné, ukrutné Pogromy a ďalšie hrôzy ako sú dážď, sneh, či nedajžide búrka s krúpami.

   Židia sa ale nielenže toho Pogromu neboja, oni sa ho tie svine už nevedia dočkať a robia všetko čo vedia, len aby naozaj prišiel, kujú pikle, zaklínajú, čarujú, hubujú..

   A nič, on stále nechodí, proste sú v háji!
   A dokonca v dohľadnej budúcnosti ani nevyzerá, že by sem chcel nejaký ten svätý Pogrom zavítať, alebo žeby zdvihli tie svoje lenivé rite odišli za ním sami.

   Tak ako len tým úbohým židom nejak zázračne pomôcť?

   Povolali sme si teda na pomoc celé odborné družstvo Umpalumpov, vysvetlili sme im čo je vo veci, že potrebujeme zaklínadlo proti židom, teda vlastne na pomoc pre úbohých duševne aj fyzicky obrezaných židov! Oni sa na nás len usmiali poradili sa medzi sebou, hodili pred seba nejaké ohlodané kosti a vyveštili z nich znaky PIPOP62728 z ktorých dekódovali:

   Zaklínadlo pre židov:
   Vitajte v budúcnosti! 
   Pogrom is program of progress!
   6*2*7*2*8 = 1344 +144 = 1488

   A vysvetlili nám, že je to reprezentácia matematickej funkcie, či vzorca z ktorého vyplýva, že čím viac Pogromov, tým viac Židov.

   24*35 = 1344
   6 7 8

   Číslice 6 7 8 udávajú progres, keďže je to stúpajúca kombinácia..
   6 – šesťcípa hviezda, 6 + toľko núl = 6 miliónov židov

   Otázka je odkiaľ zobrali to číslo 1344?

   Dozvedeli sme sa, že číslo 1344 vychádza z našej otázky.

   Takže odpoveď na túto otázku je číslo 42 -[ odpoveď na základnú otázku života, vesmíru a všetkého]

   Takže odpoveď na otázku o židoch je čislo 42*32=1344
   Keďže prvočíselný rozklad židovskej 6 je 3*2 a chceme klesajúcu kombináciu cifier,
   kontrolný súčet je 3+2=5 to je dobre keďže chceme aby počet Pogromov – židov naozaj klesal.

   Takže keď obrátime naše zaklínadlo tak dostaneme:
   Progress is program of Pogrom!
   alebo nakoniec
   Progress of program is Pogrom!

   Počkať ale číslo 1344 je stúpajuce my chceme ale klesajúce 6,5,..

   Takže ak naše zaklínadlo naozaj funguje, tak potom č.1344 od zadu vydelené jeho vlastným  numerologickým súčtom +6+5 vráti nejakú zmysluplnú odpoveď.
   4431/3+6+5 =1488
   48*31 = 1488
   48*28 = 1344
   48*3 = 144
   48*13*12-6*1000 = 1488
   8 7 6

   A podarilo sa! Počet Pogromov po tisíckach bude od teraz už len klesať, až kým sa úplne nezastaví na 0.
   Ta štvorka na začiatku vyjadruje časopriestor, takže nie len tie budúce židovské Pogromy a iné šváby, ale dokonca aj tie minulé budú už len ubúdať!

   Páči sa mi

 2. Ale ešte jedna otázka ostala: odkiaľ pochádza číslo 1488?

  A odpoveď na ňu je číslo 42, keďže je to odpoveď na základnú otázku života, vesmíru a všetkého, pretože:
  42=2A, 36=24 a 24=18
  42*24 = 1008 a 24*2=48

  36/2=18
  3*6=18
  24*18 =432
  432*8 =3456 | 54=36
  3456-432=3024 | 3024/3=1008

  432
  42*32=1344 |13 44 =>48
  44-13=31 | 48*31=1488

  [24h=36d, 24d=18h, 12h=18d]

  42/2=21

  421*21 = 8841
  124*12 = 1488

  211*21 = 4431
  112*12 = 1344

  112*12+12*12=1488

  Hmm, židia sa boja čísla 1488 a neonacistov a používajú Pogromy a Holokausty, ako svoje diabolské zaklínadlá…

  Ale čo na to vraví číslo 666 Samotný Satan – SS, dá sa nejak spojiť číslo 1488 priamo so Satanom, aby sa z toho tí vyplašení precitlivelí židia už úplne posrali?

  Odpoveď na túto otázku je samozrejme číslo 42, tentokrát pekelné, takže 42h ako hell – čiže peklo aby tomu rozumeli všade..

  42h=66 6=4+2, h ako hex teda 6, keďže 42 v šestnástkovej sústave sa rovná 66 v desiatkovej

  42=2A   –  2A vyzerá ako 24 a 4+2=6
  666=29A – 9 je vlastne obrátená 6

  666 =1638 a to sa už začína podobať na 1344, čo je vlastne 1488 v komprimovanej podobe, keďže 1344+144=1488

  1638/294 = 39/7 v zjednodušenom tvare
  1 38 sú spoločné pre obe čísla, takže ich spojme,
  1+38 = 39 a sedmička je prvočíslo, takže ju tam pridajme tiež aby sme získali jej čarovné vlastnosti.

  Vznikne 1387, máme teda prvé 4 číslice spoločné pre satanistov aj neonacistov, ale chceme ich 7 – aby výsledné číslo malo tie zázračné vlastnosti. Takže ako to dosiahnuť?

  Odpoveď je v čísle 42, štvorku sme už použili, takže zvyšné tri čísla do sedmičky dostaneme dvojkou. 4-2=2

  Takže 7-2 je 5, 5-2=3, 3-2=1 a všetko sú to prvočísla.

  Čiže keď to spojíme dohromady, tak dostaneme satanacistické superprvočíslo: 1387531

  1387-1344=43 – prvočíslo 4+3=7 – prvočíslo

  1488-1387=101 – prvočíslo
  1387531  3+8=11 5+3=8 a 11*8 =88
  1387 1+3+7=11 13-7+8 =14
  1+3=4 13 – prvočíslo
  1+7=8 17 – prvočíslo

  1387531*48=66601488
  31*48=1488
  13,875*48=666

  1344/(1+3+8+7+5+3+1)*1387531= 66601488

  1387531/25*12=666014,88
  1387531/25/25/8*24=4162593/625=6660.1488

  (1*3*8+7+5*31)*8=1488

  13+875*31/7−1344*4=−1488
  13+875*31/7−1344*3=-144

  1387531-1387=1386144
  (1386*144)/11= 18144
  18144/144/3 = 42

  Páči sa mi

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s