Truban v prieskume totálne prepadol

Podľa najnovšieho prieskumu agentúry AKO (a o nej vieme, že zvykne prichádzať s pro-opozičnými číslami) si holohlavého dílera drog s potkaním ksichtom a kérkami, ktorý má o.i. problém s koktaním, želá za premiéra “až” 2,8 % občanov. Trubana predbehli aj také mená ako Harabin či Kotleba – ľudia, ktorým tu mainstream média, na rozdiel od ich obľúbeného Trubana, robia ťažko negatívnu reklamu.

A tentoraz by sa Truban nemal vyhovárať na to, že “ešte nie je taký známy”. Veď značnú časť leta sa tu rozoberala jeho drogová aféra, útoky na robotníkov a iný idiotizmus (aby to bolo následne prekryté Kočnerom). Ľudia ho už dobre poznajú – a očividne nechcú. Veď napokon aj iným opozičníkom pripadajú Trubanove ašpirácie ako nebetyčná trúfalosť. Nicholsonová mala výnimočné osvietenie: áno, nevyspelý chlapec s prehnanými ambíciami. Teraz nám aj AKO predostrelo, že toto si o ňom myslí takpovediac celé Slovensko.

One thought on “Truban v prieskume totálne prepadol

 1. Nehaňte ľud môj! Slovenská politika je len odvarom globálnych problémov! Trubanovia, Kiskovia a podobná svoloč sú len trápne figúry, ktoré ani v úlohe gašparkov nedorástli na svoje vzory na západ od našich hraníc.

  Sledujte napríklad maškarádu vo Veľkej Británii a klaunov, čo sa ocitli na čele tejto kolísky demokracie. Z týchto kreatúr majú radosť akurát karikaturisti, lebo bez nejakej námahy si môžu robiť posmech z „osobností“ ako : https://amp.businessinsider.com/images/5a76c938ec1ade5b446a1d3a-1334-667.jpg

  Momentálne mám rozčítanú výbornú knihu:
  https://www.martinus.sk/?uItem=600695
  ktorá sa snaží vysvetliť príčiny a procesy degenerácie politiky vo Veľkej Británii.

  Často jediná fotografia dokáže vysvetliť viac ako desiatky strán textu:
  https://img.huffingtonpost.com/asset/5d6ecd613b00009605cc0140.png?cache=SiADDmVqr4&ops=1200_630
  Toto je politika konzervatívnej strany v kocke!

  Na Slovensku koluje video podobného druhu

  Strata sebareflexie má ako výsledok, že zo sebairónie sa stalo politické posolstvo dokonale charakterizujúce týchto dvoch niktošov.

  Páči sa mi

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s