Kalavská naložila iracionálnym kotlebám

Nedá mi sem nedať veľmi podarené vystúpenie ministerky zdravotníctva Kálavskej (SMER -SD) ohľadne očkovania. Problematike očkovania som sa podrobnejšie dotkol v tomto mojom texte. Bohužiaľ, prírodovedné vedomosti kotlieb, podobne ako v prípade ontogenézy (a aj fylogenézy) zygoty alebo ontogenézy sexuálnej orientácie, sú poslabšie, takže výsledkom je opäť ďalšie strápnenie sa.

A čo má vlastne nejaké očkovanie, číro medicínska problematika, spoločné s bojom proti sionizmu či globalizmu? To naozaj sa musí opäť rozoštvávať spoločnosť aj pri tomto?

Ako som už povedal, treba sa primárne zamerať na oblasti ako populačná politika a kontrola, t.j. zvýšenie pôrodnosti, zníženie dysgeniky, samozrejme aj cigánska otázka a problematika migrácie z globálneho juhu dlhodobo ohrozujúca Európu. Do toho určite aj témy otroctva v okovách korporátno-finančných mafií ničiacich sociálne slobody i matku prírodu a otázka globálneho mieru ohrozovaného vojnovými štváčmi spoza oceána. A určite by sa dalo ešte pokračovať. Táto Antivax agenda je však ďalšia slepá ulička, niečo na čom pro-národné sily len a len pohoria. A navyše naozaj ide aj o zahrávanie sa s ohňom, vyslovene škodlivú agendu. Myslím, že nám všetkým už naozaj stačilo.

4 thoughts on “Kalavská naložila iracionálnym kotlebám

 1. Celá táto idiotská diskusia v NR SR (koľko už bolo takých?) mi pripomenula jednu vynikajúcu pieseň Vladimíra Vysockého https://www.youtube.com/watch?v=LRprEsepcSU
  Ten kto stratil alebo nikdy nemal ruštinu môže ľutovať, český preklad je iba odvar ruského
  http://www.wysotsky.com/1029.htm?223
  Očakávať od Kotlebu inteligentnú debatu je naivné. Jeho publikum je na úrovni bláznov v tejto piesni.
  Odvar je Nohavicova pieseň https://www.youtube.com/watch?v=pIwmpvDxZx4
  Alebo https://www.youtube.com/watch?v=H6F_krv2BPk

  Páči sa mi

 2. Človek by očakával, že naši priaznivci Slovexitu budú pozorne sledovať Brexit a budú sa pripravovať na nevyhnutné vykopnutie V4 z EÚ. Boris Johnson a jeho banda hlupákov okolo nám ponúkajú vynikajúcu príležitosť učiť sa na cudzích chybách. Ideálne pre Slovensko je tvrdý Brexit, lebo ten nám poskytne najviac informácií o tom, čo nás čaká a neminie.

  Ekonomické analýzy treba už robiť teraz, možno včera už bolo neskoro. Partička ignorantov https://brexitcentral.com/wp-content/uploads/2018/05/michael-gove-boris-johnson-jacob-rees-mogg.png
  by nám mala byť dokonalým výstražným príkladom toho, čo to znamená skočiť niekam bez prípravy. Výsledok je žalostný https://www.theguardian.com/commentisfree/series/guardian-comment-cartoon

  Toto chceme bratia Slováci?

  Páči sa mi

 3. „… vy dvaja aman a morozov vy ste tu až dvaja a všetci sa z vás poserú…“

  Aký je postoj Slovákov k ĽSNS bolo krásne vidno na reakcii organizátorov a účastníkov Pochodu za život na tričká a vlajky ĽSNS. Nik ich tam nepotreboval, nerešpektovali usporiadateľov a ocitli sa v izolácii. Paraziti, ktorí zneužili pochod na svoju prezentáciu ani nemuseli prísť. Dokážu robiť iba bordel, hulákať tie svoje nasprostasté heslá, ktoré z témou pochodu nemajú nič spoločného. Výsledok? Vagón munície pre liberálov.

  Spôsob diskusie ĽSNS je charakteristický. Narobiť čo najväčší smrad, tuposť argumentácie, znechutenie. V okamžiku keď sa táto čvarga vyhodená z iných novín ocitla na HS, diskusia sa ocitla na úrovni verejného hajzla v Hornom Výplachu. Prišiel si sem a nesklamal si!

  Nik sa tu z Teba neposerie, tak ako sa nik neposerie z Kotlebu a jeho ĽSNS. Rusi Vás onálepkovali ako nacistov a majú na to dôvody. Ten Váš ľudácky folklór ich dráždi, lebo Slovenský štát je vo Vašom podaní karikatúra, vyrobená propagandistami v Rusku a omieľaná ich papagájmi v bývalej ČSSR.

  Harabin založil novú stranu „Vlasť“.
  https://www.hlavnespravy.sk/sudca-neuspesny-prezidentsky-kandidat-stefan-harabin-vstupuje-do-politiky-lidrom-strany-vlast/1903649
  Je to mimoriadne pomstivý človek, je to odplata za Váš postoj v prezidentských voľbách.

  Páči sa mi

 4. Vyhodilo to aj tvoj komentár, keď som to tu čistil po tom trollovi od kotlebovcov. On je inak staré známe eso z Nadhľadu (kde má zakázaný vstup) a očividne sa stále nič nenaučil – holt, recidíva je recidíva. Nejde o iný názor, ide o dobrú vôľu – a tú on nemá.
  Kotleba je dnes, viac než čokoľvek, najmä bremeno národných síl. Strana s ním na čele ťažko prekoná izoláciu, ak je to teda vôbec možné, a nepomôže im ani, keď budú mať 20% (hoci môj odhad je, že ich limit je 15%, ak nie som aj pri tom príliš štedrý).
  Kotlebovci nie sú jediná anti-globalistická sila v slovenskom priestore – alebo lepšie povedané, nie sú jediný nástroj proti týmto silám. Avšak svojou prehnanou otvorenosťou a pretláčaním okatých bláznivín sa ľahko stávajú hračkou v rukách globalistického molocha. Na neho sa chodí rafinovane a premyslene – nie s bubnom na zajace ako kotlebovci.

  Páči sa mi

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s