Julian Assange a Lady Gaga

Takže nakoniec Američania dostali čo chceli a Assange bol v Londýne zatknutý. Blaha mal k tomu dobrý status, kde opäť upozornil na pokrytectvo tzv. liberálov (už som písal, ako neznášam tento výraz pre takýchto ľudí? :-)), ktorí síce radi tárajú o slobode a demokracii, ale v tomto prípade platí “skutek utek” – žiadne protesty, žiadne petície vo väčšom počte a zo strany významnejších ľudí z tejto sorty akosi nevidno (ak mi teda niečo významné uniklo, tak dajte vedieť). Ale natrafil som na tento rozhovor Assangea s popovou princezničkou Lady Gaga (nie, naozaj nie som fanúšik. Kam sa táto vulgárna talianska striptérka hrabe na takú Kate Bush alebo Mylene Farmer :-)). To len na pripomenutie, že istú dobu sa slniečkári aj zaujímali o nejakú poctivosť a hodnoty. Na prípade Assange však teraz vidno, že je to s nimi čoraz horšie, že už sa naozaj prestali čo i len trochu snažiť. Čo už s nimi narobíme? 🙂

2 thoughts on “Julian Assange a Lady Gaga

 1. Je hrozné pozerať, ako sa dvaja chorí ľudia hrajú na intelektuálov a vyprodukujú nič nehovoriaci “rozhovor”. Najpzoruhodnejšie sú tie lístky, ktorými so polepil stenu, aby ich neskôr nahradil vlastnými fekáliami. Aké symbolické…

  Assagna mi je veľmi ľúto, je to chorý človek a príčinou jeho choroby sú abnormálne podmienky, v ktorých poslednú dobu žil. Bude veľmií surové, ako ho Briti vydajú do USA, ten človek nepatrí pred súd, ale potrebuje ústavnú liečbu, aby sa dostal z psychickej pasce, čo mu nachystali jeho protivníci.

  Poznal som geniálneho človeka, ktorý sa vzoprel systému a ktorého dostali metódou malých bodnutí Niktošov komárov do stavu, že psychiatria bola jeho posledné útočisko.

  Páči sa mi

  1. Metódy sú rôzne a môžeme len hádať aké tromfy majú proti odporcom režimu. Preto som odmietal konšpirácie s Russkou stopou v prípade otravy Polóniom kde sa rádioaktívna stopa tiahla údajne až do Moskvy a novičokom. Tajní majú svoje metódy a svoje vybavenie, ktoré určite nezanechávajú stopy a vôbec už nie rádioaktívne a sústavne ich zdokonalujú. V dnešnom režime keď sa z ideologických dôvodov politicky závadné osoby za ich “škodlivé” názory a zlyhania nezatvárajú, nemučia a nezabíjajú, sú vytvorené iné jemnejšie postupy.

   Páči sa mi

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s